Battlefield 5
Battlefield 5

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 9,99
  1. EA Dice tarafından geliştirilen Battlefield V (BF 5)  , klasik FPS serisinin devamı ve İkinci Dünya Savaşı'na odaklanması sayesinde köklerine dönüş. En ünlü savaş alanlarını ve karmaşık bir çok oyunculu modu içeren ilgi çekici bir tekli sefer için hazırlanın.

Tanıdık kampanyalar

Büyük ölçüde köklerine dönmeye odaklanan Battlefield V, hikayeyi farklı bakış açılarından keşfetmenize olanak tanıyan karmaşık, çeşitli bir solo harekata sahiptir. Birkaç farklı kahramanın kontrolünü elinize alın ve tarihin en büyük savaşlarından bazılarına katılın. Nazi işgaline karşı Direniş'te savaşan bir Alman kadının hikayesine katılın. Savaş Hikayeleri modunda toplanan diğer birçok benzersiz hikayeyi ortaya çıkarın. Afrika çölünün kavurucu sıcağında, yüce ama düşman Norveç dağlarında ve diğer birçok eşsiz yerde çatışmalara hazırlanın.

Yeni çok oyunculu modlar

Önde gelen mod olarak Grand Operations ile Battlefield V , kapsamlı bir çevrimiçi bölüme sahiptir . Sizi dünyanın her yerine götürecek birçok ilgi çekici senaryo için hazırlanın, her biri farklı bir mücadele sunar.


Çeşitli operasyonlara katılan birkaç asker sınıfından birini seçin ve ekibinizi destekleyin. Bir doktor olarak, çoğunlukla arkadaşlarınızın çatışmada hayatta kalmasına yardımcı olmaya odaklanacaksınız. İzci olarak oynarken yoldaş birliklerine düşmanların konumları hakkında bilgi vereceksin. Rotterdam, Kuzey Fransa veya Afrika gibi gerçekçi tasarlanmış savaş alanlarını keşfedin.

Üsleriniz ve tahkimatlarınız tarafından sağlanan yeni olasılıkları keşfedin. Ağır makineli tüfeklerin ve diğer kullanışlı teçhizatın nereye kurulacağı gibi, sunmalarını istediğiniz faydalar hakkında kararlar verin. Daha gerçekçi bir yaklaşım sunan yeni sağlık yönetimi sistemini inceleyin. Savaştan gerçek kampanyaları taklit eden Battlefield 5  çok oyunculu oyun, askeri FPS hayranları için gerçek bir zevktir .

Muhteşem işbirliği modu

Arkadaşlarınızı davet edin ve dört oyuncu için tasarlanmış yeni ve ilgi çekici işbirliği modunda birlikte oynayın. Combined Arms , çok sayıda kozmetik seçenek ve silah teçhizatı sayesinde karakterinizi özelleştirmenizi sağlar.

Hazır olduğunuzda, bir takım oluşturun ve ardından rakibin ev cephesine paraşütle inin! Düşmanların saflarında kafa karışıklığı yarat. Siz ve arkadaşlarınız için harika bir eğlence!

Geliştirilmiş mekanik

Asker animasyonları, görünümleri, donanımları ve yeni aksesuarlar dahil olmak üzere karakterin yaratılmasındaki geniş iyileştirmelerin tadını çıkarın. Her silahı nasıl kullanacağınızı öğrenin ve benzersiz geri tepmelerine alışın. Çatışmalar hiç bu kadar sürükleyici ve gerçekçi olmamıştı!

Ana Özellikler

  • *Çoklu oyun modları Savaşı ünlü Savaşı Royale, Büyük Operasyon ve Denizlerde dahil Savaş Stories ile kapsamlı yalnız kampanya dahil, yanı sıra çok sayıda multiplayer modları,

  • *Yepyeni bir co-op modu - Oyuncuların dörtlü gruplar halinde oynamasına olanak tanıyan Combined Arms

  • *Askerler için yeni bir dizi hareketin yanı sıra çeşitli yeni tahkimatlar ve mobil imha araçları da dahil olmak üzere yeni savaş alanı taktikleri ve manevraları mevcut


Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord