COD Black Ops 3
COD Black Ops 3

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 59,99

Call of Duty: Black Ops 3 , en çok satan birinci şahıs nişancı serisindeki Treyarch tarafından geliştirilen Black Ops serisine üçüncü giriş. Black Ops II'de sunulan olaylardan tam 40 yıl sonra, 2065 yılının geleceğine yolculuk. Sibernetik geliştirmeler, yıkıcı iklim değişikliği ve istikrarsız uluslararası ilişkiler dünyasına girin. Call of Duty Black Ops III , ortamının ve mevcut teknolojisinin avantajlarını tamamen kullanan çarpıcı bir gösteri.

Siber asker

Black Ops 3 , o noktaya kadar herhangi bir Call of Duty'nin oyuncularına verdiği en büyük araç kutusuna erişmenizi sağlamak için zaman kaybetmez. Karakterinize verilen sibernetik geliştirmeler, onun (veya sizin seçiminiz) savaş alanını daha önce seride görülmemiş şekillerde kontrol etmesine izin verir.Güçlendirilmiş güç, düşman kuvvetlerinin kesintiye uğraması, güçlü hücum ve daha fazlası sizi üç farklı yükseltme dalında bekliyor: Martial, Kontrol ve Kaos: Düşman uçaklarının kontrolünü elinize alın, ölümcül bir nanobot sürüsünü serbest bırakın ya da sadece robotik bir sandıkta yolunuzu yumruklayın. Karakterinizin yeni bedeniyle her ikisi de mümkün.

Siyah zombiler

Sorunlu geçmişleri ve belirsiz gelecekleri olan bir karakter dörtlüsü olarak epizodik kooperatif ordu modu deneyimine girin. Sonsuz çürüyen ölümsüz ordularıyla savaşmak için kademeli olarak artan donanımları kullanarak en fazla dört oyuncu takım oluşturabilir. Sihirbaz, boksör, polis ve burlesk dansçısından oluşan beklenmedik bir ekip kurgusal bir Morg Şehri için bir tehdit alır. Sırasıyla Jeff Goldblum ve Ron Perlman tarafından seslendirilen boksör ve sihirbaz, hem oynamaktan hem de dinlemekten mutluluk duyacaklar.Bu yüzden birkaç arkadaşınızı bir araya getirin ve beklenmedik dörtlüyü doğru zamanda aynı noktaya koyan gizemleri keşfedin.

Yeni çok oyunculu

Pick 10 sistemi önceki Black Ops'tan geri geliyor, ancak bu sefer 9 çok farklı uzmanlık sınıfı ile destekleniyor. Her biri benzersiz bir silah ve yetenekle birlikte gelir. Pick 10 ile derinlemesine kişiselleştirilmiş teçhizatlar oluşturun ve Uzmanın bir silahını veya gücünü seçerek onları renklendirin.Sınıfınızın nasıl olacağına oyunun değil, siz karar verin.

Geliştirilmiş mobilite

Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modda, sibernetik geliştirmeler ve sırt çantası büyüklüğündeki itici paketleri sayesinde büyük ölçüde geliştirilmiş hareketliliğin tadını çıkarabilir, çift zıplama ve duvar koşusu yapmanıza olanak tanır. Bu çeviklik sayesinde artık düşmanlarınızı her yönden saldırılarla şaşırtabilirsiniz. kavgalardan kolayca kurtulmak gibi. Silahlarınızın kontrolünü hiç kaybetmeden zıplayın, koşun ve zafere doğru ilerleyin. Mükemmel hazırlanmış haritalarda düşmanlarınıza üç boyutlu bir alanda meydan okuyun.

Ana Özellikler

CoD: BO3 , 2065 yılında geçen yoğun bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Hem insanlardan hem de robotlardan alınan düşmanlarla ve sibernetik geliştirmelerle dolu bir oyuncak kutusu ile Black Ops 3 , fütüristik süslemeleriyle serideki diğer oyunlardan sıyrılıyor.

Call of Duty: Black Ops 3 özellikleri

  • Zombies - Black Ops 3'ün zombi dövüşü sürüsü modu, Ron Perlman ve Jeff Goldblum'un performanslarıyla daha iyi hale getirilen 1940'lara şık ve eğlenceli bir yolculuktur.
  • Görsel gösteri - Black Ops 3, görülmesi keyifli olan muhteşem manzaralar ve dinamik sahne olaylarıyla doludur.
  • Sibernetik yetenekler - karakteriniz inanılmaz güç ve çeviklik becerileri sergileyebilir ve bilim kurgu mühendisliğinin piyade savaşına getirebileceği her avantajı kullanabilir.
  • İtici paketleri ve duvarda koşma - Call of Duty Black Ops 3, karakterinizin hareket setlerini genişleterek, zarif bir ölümle 3 boyutlu bir alanda hareket etmelerini sağlar.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord