Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Oyunu içeren offline Steam hesabı alırsınız. Oyunu indirdikten sonra çevrimdışı moda geçerek oyunu oynayabilirsiniz.


39,99
249,00

Cyberpunk 2077 (PC)  , The Witcher serisinin geliştiricisi CD Projekt Red tarafından geliştirilen tek oyunculu, birinci şahıs perspektifli bir aksiyon-RPG'dir. 1980'lerde Michael Pondsmith tarafından geliştirilen bir masaüstü oyununa dayanan CP2077, siberpunk türünün temaları ve estetiğiyle doludur.

Oynanış - Bir siberpunk olun

Cyberpunk 2077 oyunu, yaklaşımlarınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır. Ateşli silahlara girebilir veya düşmanlarınızın etrafında gizlice dolaşabilir ve onları yakın dövüş silahlarınızla veya savunmasız cihazları hackleyerek ortadan kaldırabilirsiniz. Her iki durumda da, savaş şiddetli ve tatmin edicidir.

Hikaye açısından zengin bir macera olarak  CP2077 , Night City'nin sarsıcıları  ve hareket ettiricileri arasında kendi konumunuzu oluşturmanıza, kendi ittifaklarınızı ayarlamanıza ve kendi motivasyonlarınızı bulmanıza olanak tanır. V potansiyel olarak ölümcül bir savaşçı veya tehlikeli derecede akıllı bir bilgisayar korsanıdır, ancak şimdiye kadar müttefik olmadan ulaşılabilecek bir şey var. Birkaç tanesini güvence altına almak size kalmış!

REDengine 4 ile güçlendirilmiş, nadir teknik mükemmellik göstererek, kendinizi dünyaya ve hikayeye kaptırmanıza yardımcı olur. Bir CDPR oyununun hiç bu kadar iyi göründüğünü görmediniz.

Ortam - Geleceğin şehrinde yaşayın

2077 yılının Gece Şehri, insanlığın keşfedilmemiş potansiyelinin bir örneğidir. Hiçbir yerin ortasında inşa edilen California, Night City, hayatın her kesiminden insanların ticaretini yapabileceği, şöhret ve servet arayabileceği (ve hatta bazen bulabileceği) ya da uğraşırken ölebileceği genişleyen bir metropol haline geldi.

Vücut modifikasyonları  sokağın her yerinde görülebilir ve Psycho Squads, bir büyütme çok ileri gittikten sonra siberpsikozdan muzdarip olanlara göz kulak olur. Travma Takımları, ücretlerini ödeyebilmeniz koşuluyla, sizi yoğun çatışmalardan bile çıkarabilecek sağlık görevlileri sunar. Çeteler sokaklarda başıboş dolaşıyor, mega şirketler ise kar elde etmenin yeni yollarını buluyor. Daha fazla cyberpunk oyunu bulmakta zorlanacaksınız.

Sokaklarda ve Night City'nin hizip siyasetinde gezinmek için yeterince sert ve zeki olduğunuzu düşünüyor musunuz? Sen taze etsin, umutlarını kaçırma, ateşli atış.

Karakter Oluşturma - Paralı bir kanun kaçağı olarak oynayın

CDPR'nin Cyberpunk 2077'sinde , bu Kaliforniya metropolünde bir servet bulmak isteyen Night City'ye yeni gelen V olarak oynuyorsunuz . Temel fikir bu, ancak oyun kendinizden çok daha fazlasını tanımlamanıza izin veriyor.

Başlangıç ​​olarak, birkaç seçenekten V'nin arka planını seçebilirsiniz; bu, şehri keşfederken ve sakinleriyle barış içinde ya da değil, etkileşimde bulunurken devreye girecektir. Belki de sokaklardaki yaşam geçmişiniz arka sokaktaki bir muhbirin yalanlarını kesmenize izin verir? Hatta en önemli yaşam olayını ve hatta şehre gerçekten gelme nedeninizi seçebileceksiniz; bunların tümü, oyununuz sırasında gördüğünüz görevleri ve içeriği etkiler.

Cyberpunk 2077'nin karakter yaratımı  , karakterinizin (erkek veya kadın olabilir) tam olarak doğru göründüğünden emin olmanızı sağlayan sağlam yüz şekillendirme araçları da içerir. Sonunda, "Cool" da dahil olmak üzere Biostat'larınız arasında puanları dağıtabilirsiniz, bu da durumu Fallout oyunlarındaki yüksek Şanstan daha fazla değiştirebilir.

Karakter Oyuncusu

Night City sokaklarında, bazıları bir siber darbeyi diğerlerinden daha çok hak eden pek çok karakterle karşılaşacaksınız (ve geçeceksiniz). En yakın arkadaşlarınızdan biri , tek ve tek Keanu Reeves tarafından canlandırılan bir rocker çocuk olan  Johnny Silverhand . Johnny'yi masaüstünden hatırlarsanız endişelenmeyin, apaçık sorularınız oyunda cevap bulur.

Johnny'ye ek olarak, Dexter Deshawn gibi yeraltı dünyasının kendi kendini ilan eden lordlarıyla veya insan tankı Jackie Welles gibi sadık müttefiklerle tanışacaksınız. Kime güvendiğiniz, kime karşı çıkacağınız ve kimin ihanetine izin vereceğiniz size kalmış, sadece bu seferlik. Her zaman daha büyük bir balık olduğunu bilin.

Night City'nin açık dünyası

Cyberpunk 2077 oyunlarında çok seyahat etmek istiyorsanız  , en iyi seçeneğinizdir . Şehir çok büyük ve elinizde silah yoksa arabanızda kalmayı tercih edeceğiniz bazı semtler var.

Orada  sen CP2077 ziyaret etmek olsun birçok ilçe . Örneğin, şirketlerin en güçlü varlığa sahip olduğu Şehir Merkezi veya çetelerin herkesten daha fazla söz sahibi olduğu ve onlarla iyi şartlarda olsanız iyi olur Pacifica var. İster yürüyerek ister arabada gidin, oyunu başlattıktan sonra bir yükleme ekranı göreceğiniz tek zaman hızlı yolculuktur. Kendinizi dünyaya kaptırmanızı engelleyecek hiçbir dikiş yok.

Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesi

Yıllarca süren bekleyiş ve beklentilerin ardından Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihi E3 2019'da internetteki herkesin ve oyun topluluklarının heyecanına duyuruldu. 'Nefes kesici' Keanu Reeves, E3'te sahneye girdi, bir internet hissi haline geldi ve tam olarak 2020'de gerçekleşen orijinal masa üstü RPG'nin en popüler baskısını yansıtan 16 Nisan 2020 tarihi ile teaser'ı tanıttı.


İlk fragmanlardan bu yana,  Cyberpunk 2077'nin resepsiyonu, endüstri gazetecilerinden ve genel olarak topluluktan övgülerle inanılmaz derecede olumlu oldu . Etkileyici ölçek duygusu, geleceğin yaşayan bir şehrinde olma hissi ve oyuncu özgürlüğü, Cyberpunk 2077'yi özellikle The Witcher 3'ün sadık hayranları için kolay ve hızlı bir vuruş yaptı.

Ana Özellikler

  • *Night City'deki farklı yaşam tarzlarını tasvir eden altı farklı bölge.
  • *Özelleştirilebilir görünüm, cinsiyet ve arka plana sahip oyuncu karakteri.
  • *Seçeneklerinizi önemli ölçüde genişleten sibernetik geliştirmeler.
  • *Yaşayan, nefes alan şehir, etkileşimde bulunabileceğiniz çok sayıda NPC ile.
  • *Genellikle gözünüzün önünde ortaya çıkan sonuçları olan seçimler.
  • *Kafatasına gömülü tuhaf çipin gizemini çözün.
  • *Doğaçlama yapmak, uyum sağlamak ve üstesinden gelmek için karıştırılacak ve eşleştirilecek üç uzmanlık.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord