Detroit: Become Human
Detroit: Become Human

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 24,99

Quantic Dream'in portföyündeki en son oyun - Detroit: Become Human , oyuncuyu doğrudan ilk android devriminin başladığı 2038 yılına götürecek. Evet, androidlerin de çoğu zaman insanlık tarafından ihmal edilen ve ihmal edilen ihtiyaçları ve duyguları vardır.

Geleceği birlikte yazın

Stüdyonun sürükleyici, anlatı odaklı bir macera oyunu ve interaktif film karışımı yaratma planlarını somutlaştıran Detroit: Become Human, Fahrenheit veya Beyond: Two Souls'un en iyi özelliklerinin bir tür doruk noktası.

Boyunca oyunda bir hırsla bükülmüş ve heyecanlı anlatı çeşitli eylemlerle birkaç kahramanların hikayesini rehberlik için benzersiz bir fırsat olacaktır. Hikayenin özünü servetleri oluşturan üç android ile tanışın.

Fabrikadan yeni kaçan Kara, dış dünyayı ilk kez görüyor ve daha önce bilmediği yepyeni bir duygu ve duygu dünyasını keşfediyor.

Polis tarafından sapkın Android'leri aramak için istihdam edilen bir Android Polisi olarak çalışan Connor… Kendini androidlerin kölelik zincirlerinden kurtulmasına yardım etmeye adamış olan Markus.

Eylemlerini kontrol edin, çevre ile etkileşim kurun ve bilinçli kararlar alın. Onların hayatta kalıp kalmayacağı size ve zekanıza bağlıdır.

Etkileşimli oyun

Detroit oynanış: İnsan ol Ağır Rain'in iyi özelliklerinden yararlanır. Bir önceki hit'i oynayanlar mekaniği kolayca tanıyacak, Quantic Dream'in oyunlarıyla ilk kez karşılaşanlar ise özü çabucak kavrayacak.

İnteraktif hikayesi döndürülür böylece etrafında çevreyi keşfetme ve hareketleriniz ve kararları ve başkalarının kaderini nasıl etkileyebileceğini öğrenme. Son derece gelişmiş diyalog sistemi, zaten bildiğiniz gerçekler ve kanıtlar ile keşfedebilecekleriniz arasında bir çizgidir.

Sorunu çözmenin anahtarının düzgün bir şekilde ele alınmış bir konuşmada yattığını sık sık göreceksiniz . Her karakterin özel nitelikleri ve özellikleri, bireysel hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Connor'ın, örneğin suç mahallerine bağlı karmaşık verileri anında analiz etme konusundaki benzersiz yeteneğinden yararlanın.

Kara'nın vazgeçilmez olan 300 farklı dil konuşma veya 9000'den fazla yemek pişirme yeteneğine bir göz atın. Bunları en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenin ve karakterlerinizi mutluluğa yönlendirin. Her ne olursa olsun, kendinizi iyi ya da kötü ile aynı hizaya getirseniz de, kahramanlarınızı mutlu ettiğiniz sürece, yolunuzu özgürce takip edebileceksiniz.

Ana Özellikler

  • Detroit: Become Human , kendi hikayenizi yaratabileceğiniz sayısız yol sunuyor. Her karakterin benzersiz hikayesine devam etmek için sezgilerinize, ipuçlarınıza veya diğer ilhamlarınıza dayanarak gözlemleyin, hissedin, düşünün ve karar verin
  • Kararlarınıza eşlik eden ahlaki ikilemleri çözün ve bunların hikaye sonucu üzerinde ne gibi sonuçları olabileceğini kontrol edin
  • Karakterlerinizin özgün duygular geliştirmesine yardımcı olun
  • İnsanlarla androidler arasındaki benzersiz ilişkiyi keşfedin, birbirlerinin rollerini ve zorluklarını anlamalarına yardımcı olun
  • Zekice detaylandırılmış karakter modellerinde ve canlı çevrede harikulade güzel görsellerin tadını çıkarın.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord