FIFA 20
FIFA 20

Origin oyun hesapdır. Postaya erişimi yada gizli soruya erişim yoktur. Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur. Satın aldıktan hemen sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

1) Origin programını indirin ve kurun. http://www.dm.origin.com/download

2) Origin programında oturum açın.

3) Oyunu indirin.9,99

Her spor simülatörü, oyuncuları ekranda olup bitenlerin maksimum gerçekçiliği ile fethetmeye çalışır. Bu anlamda EA Sports stüdyosunun beyni tartışmasız lider ve hak edilmiş bir hit. Dünya futbol yıldızları ekranda canlı görünüyor ve yüz ifadeleri en küçük ayrıntısına kadar işleniyor. Topa sahip olmak, gerçek futbol oynamak kadar çaba gerektirecektir. Prestijli dünya turnuvaları - Şampiyonlar Ligi, Asya, Süper Kupa, oyuncuları yeni zaferlere teşvik ediyor. Torrent FIFA 20'yi (FIFA 20) bu portaldan indirebilirsiniz. Efsanevi simülatörün bir sonraki bölümü kesinlikle serinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak.

Sunulan dünya futbol yıldızlarından oyuncunuzu seçin. Tek oyunculu modda, oyuncunun bir futbolcunun becerilerini geliştirmesi ve onu kontrol etmesi gerekecektir. Eğitimde başarılı bir şekilde ustalaştıktan sonra, seçkin dünya yarışmalarına katılmaya devam edebilirsiniz. Takımınızla birlikte spor zirvelerine ulaşın. Turnuva tablosu, hangi takımın gerçekten en iyi unvanı hak ettiğini gösterecek! Profesyonel futbol sadece prestijli ödüllerle ve basın haberleriyle dolu değildir. Ayrıca her takım için saatlerce yorucu bir eğitimdir. Bir oyuncu, futbol kulübünün koçu olarak hareket edebilir ve onu şöhret ve profesyonelliğin zirvesine götürebilir.

Tecrübe kazanmak için tek moddan geçmeye değer. Kahramanınızı seçtikten sonra ona hileler ve hisler öğretmeniz gerekir. Tüm eğitim ve testlerden geçtikten ve profesyonel olduktan sonra çok oyunculu moda geçebilirsiniz. Oyunun bu bölümünde önemli iyileştirmeler aldı. Ayrıca oyunun fiziği de değişikliklere uğradı. Ek olarak, doğanın kendisi artık oyuncuların çarklarına bir konuşma yapacak. Maçlar sırasındaki hava koşulları artık sabit olmayacak, her an değişebilir. Güneş göz kamaştıracak veya tam tersi sahayı gölgeleyecek ve yağmur sahayı taşıyacak ve yüzeyi futbolcular için kaygan bir tuzağa çevirecek.

• Popüler futbol yıldızlarının görünümünü değiştirmek. Görünüşleri daha iyiye doğru bir değişikliğe uğradı, detaylar maksimum gerçekçilik seviyesine yükseltildi. Sporcuların maçlar sırasındaki duyguları, inandırıcılıklarıyla oyuncuları memnun edecek.
• Hava koşullarındaki değişiklikler. Doğa tahmin edilemez ve oyuncular, gerçek oyuncuların karşılaştığı tüm zorlukları deneyimlemek zorunda kalacak.
• Dünya futbolunun en popüler yıldızlarından oluşan kırktan fazla milli takım.


Sistem Gereksinimleri
Windows 7, 8, 10
Intel Core i3-2100 @ 3.1 GHz
8 GB Ram
HD 7850 / GeForce GTX 660
50 GB Boş alan

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord