Football Manager 2020
Football Manager 2020

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir.


19,99
   1. Football Manager 2020 , Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Kasım 2019'da Sega tarafından piyasaya sürülecek bir futbol menajerliği simülasyon video oyunudur. Oyun, profesyonel bir futbol takımı geliştirmekten sorumlu bir menajer rolünü oynamanıza izin verir. Bir menajer olarak genç ve gelecek vaat eden oyuncular için keşif yapmak, mevcut kulüp üyeleriyle sözleşmeleri yenilemek, takımın dizilişini gelecek maç için ayarlamak ve çok daha fazlasıyla görevlendirileceksiniz. Maçlar gerçek zamanlı olarak simüle edilir ve oyun sırasında oyuncuları değiştirmek veya başka taktiksel değişiklikler yapmak için her an adım atabilirsiniz.
   2. Hikaye
   3. Football Manager 2020  bir hikaye içermiyor ve bunun yerine size basit dostluk maçlarından ulusal liglere ve turnuvalara kadar çeşitli futbol etkinlikleriyle dolu tüm sezonlar boyunca kendi futbol takımınıza liderlik etme, rehberlik etme ve yönetme imkanı sunmaya odaklanıyor.
   4. Oynanış
   5. Genel oynanış açısından FM 2020 , Football Manager franchise'ının diğer oyunlarından çok da farklı değil. Hala başarılı ve en iddialı hedeflere ulaşma kabiliyetine sahip olması için bir futbol kulübü geliştirmek etrafında dönüyor. Bir yönetici olarak, ekibinizin tüm önemli yönlerini yönetmekten ve kulübün nasıl geliştirilmesi ve hangi yönü izlemesi gerektiğine ilişkin kendi vizyonunuza göre en ufak ayrıntıları bile ayarlamaktan sorumlu olacaksınız.
   6. Bununla birlikte, değişmeyen çekirdek oynanışa rağmen, oyun, başlığı hem serinin hem yeni gelenleri hem de eski oyuncuları için daha eğlenceli hale getirmek için farklı alanlarda çeşitli iyileştirmelerle birlikte geliyor.
   7. Grafik İyileştirmeleri
   8. Football Manager 2020'yi çalıştırdıktan hemen sonra fark edeceğiniz ilk şeylerden biri muhtemelen güncellenmiş grafikler olacaktır . Oyuncu temel modelleri, daha gerçekçi anatomi ve kemik yapısı ile tamamen elden geçirildi. Bunun da ötesinde, oyun daha iyi dokular, daha iyi görünen sahalar, gözle görülür bozulma ve daha iyi aydınlatma ile geliyor .
   9. Geliştirme Merkezi
   10. Geliştirme Merkezi, size genç oyuncuların gelişimi ve ödünç verilenler hakkında daha kolay yönetim için tek bir yerde bir araya getirilmiş birçok ayrıntı veren bir tür merkez görevi görür. Burada, örneğin, artan yetenekleriniz ve gençlerin alımına ilişkin raporları hızlı bir şekilde kontrol edebilir, her oyuncunun bireysel gelişimini kontrol edebilir ve gençlik takımının oluşumunu ve taktiklerini yönetebilir, tüm gençlik gelişimini çok daha keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz.
   11. Arka Oda Personelinde Daha Fazla Tavsiye ve Yeni Roller
   12. Profesyonel bir futbol kulübünü yönetmek çok fazla bilgi gerektirir ve her şeyi kendiniz bilmeniz neredeyse imkansızdır. Arka oda personeli burada devreye giriyor. Personelden asistanlarınız, daha iyi kararlar vermek için kullanabileceğiniz uzmanlık bilgisine sahipler - size tavsiyelerde bulunacaklar, ancak sonunda bunu almak ya da tamamen görmezden gelmek size kalmış.
   13. En önemli değişiklik, maç günü kadrosu tavsiyelerinin yanı sıra sorumluluklarınızın kapsamını her zamankinden daha ayrıntılı bir şekilde değiştirme imkanı . FM 2020'deki arka oda personeli, Teknik Direktör ve Kredi Müdürü dahil olmak üzere çeşitli yeni rollerle birlikte geliyor.
   14. Oyun Süresi Yolu
   15. Şu andan itibaren, Oyuncularınızın uzun vadeli kariyerlerini planlamaya gelince, Playing Time Pathway sayesinde size daha fazla özgürlük verilecek. In Futbol Yöneticisi 20 Böyle birisi bir fincan kaleci, bir acil yedekleme veya gelecek sezon için bir yıldız oyuncu yapma gibi oyuncularınız sözler vermek mümkün olacak. Artık oyuncunuza sahada ne kadar zaman geçireceğini söyleyebilirsiniz, bu da bazı yeni taktikler açar ve daha derin ve daha gerçekçi bir deneyim yaratır.
   16. Maç Motoru İyileştirmeleri
   17. Bir bakışta daha az belirgin olan alanlarda da iyileştirmeler var, bunlardan biri maçları simüle etmekten sorumlu olan maç motoru. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, yeni hücum hareketlerini, daha gerçekçi koşular, daha iyi karar verme ve ince ayarlı kaleci konumlandırmayı içerir.

   18. Erken bir kavrayışa ve halihazırda ortaya çıkan özelliklerin listesine dayanarak, Football Manager 2020 hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan olumlu bir yanıt alacaktır. Gözden geçirenler, FM 2020'yi her zamankinden daha gerçekçi ve erişilebilir kılmayı amaçlayan tüm oyun boyunca yaşam kalitesi değişiklikleri ve iyileştirmelerinin sayısına işaret ediyorlar Başlığın en çok övülen unsurları arasında, gözden geçirenler, keşif, toplantı odası deneyimi, grafikler ve hatta maç motorunun kendisindeki gelişmelere dikkat çekti.
  1. Ana Özellikler
    1. Profesyonel bir futbol kulübünün yöneticisi olun ve zirveye taşıyın
    2. Football Manager serisini güncellenmiş ve geliştirilmiş grafiklerle yeniden keşfedin
    3. Önemli kararlar verin - kulüp yönetimi söz konusu olduğunda her karar önemlidir
    4. Oyuncuların davranışları her zamankinden daha gerçekçi ve doğru olan takımınızı sahada simüle edilmiş maçlar oynarken izleyin.
    5. Oyun Süresi Yolu ve Geliştirme Merkezi gibi yeni ve geliştirilmiş özellikleri keşfedin.
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord