NBA 2K20
NBA 2K20

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 19,99

NBA2k20 , Visual Concept ve 2K Sports tarafından oluşturulan ve 2019'da piyasaya sürülen dünyaca ünlü basketbol spor oyununun yeni sürümüdür. Geliştiriciler, oyunu daha gerçekçi hale getirmek için çok çaba sarf ettiler, ayrıntılı hareket yakalamalı animasyonlara, gerçeğe yakın bir şekilde odaklanarak NBA gerçek hayat maçlarından çıkan oyuncuların davranışları ve karakteristik oyunlar.

Dizi tarihinde ilk kez NBA2k20'nin oyunculara kadın ligi WNBA'da oynama fırsatı verdiğini belirtmekte fayda var Her takım, oyuncu ve saha resmi olarak lisanslanmıştır. Oyun, selefine göre çok sayıda iyileştirme içeriyor. Daha gelişmiş SI, geliştirilmiş grafikler ve topun fiziği özel ilgiyi hak ediyor.

Oyun mekaniği - her şeyden önce gerçekçilik

Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi, NBA2k20, Ulusal Basketbol Birliği (NBA) maçlarının gerçekçi bir simülasyonuna odaklanıyor. Oyuncular, 36 takım arasından favorilerini seçebilir ve onları özgürce özelleştirebilirler. Maçlar çok gerçekçidir ve gerçek hayattaki NBA oyunlarının kurallarına uyar.

In NBA2k20 oyunu ilk defa, oyuncular Şimdi Play'deki WNBA (Kadın Milli Basketbol Derneği), her oniki ekipleri erişmek ve tek sezon modları. Seri, tercihlerimize bağlı olarak çok sayıda özelleştirme seçeneğiyle kendi oyuncumuzu yaratabileceğimiz ana oyun modu MyCareer ile geri dönüyor. Özelleştirme seçenekleri arasında çok çeşitli giysiler, çeşitli dövmeler, saç kesimleri ve benzersiz güçlendirmeler bulunur. Mod, oyuncunun ilerlemesiyle gelişen orijinal bir hikayeye sahiptir. MyCareer modunun Idris Elba dahil profesyonel oyuncular tarafından seslendirildiğini belirtmekte fayda var.

Ana Özellikler

  • *En yüksek kalitede oyun - piyasadaki en iyi NBA oyunu. En gerçekçi oyuncunun davranışı ve kontrolü, yükseltilmiş hareket motoru aracılığıyla kullanılabilir.
  • *Dizinin tarihinde ilk kez - WNBA, benzersiz animasyonlara sahip 140'tan fazla oyuncu ve kadınlar için özel olarak tasarlanmış oyun stilleri içeriyor.
  • *12 WNBA takımı da dahil olmak üzere 36 lisanslı takım - buna ek olarak, tarihin 10'dan fazla efsanevi takımıyla oynayabilirsiniz! 
  • *Zengin ve yüksek kaliteli 2k Beats Soundtrack - Steve Stout ve United Master ile işbirliği sayesinde, hem en ünlü hem de daha az bilinen sanatçıların çeşitli şarkılarına erişim elde edersiniz!
  • *Hayalinizi gerçekleştirin ve MyCareer modunda gerçek bir NBA yıldızı olun - kendi NBA yıldızınızı yaratın ve onu benzersiz kılmak için çok çeşitli özelleştirme seçeneklerini kullanın!
Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord