NFS : Heat
NFS : Heat

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 9,99

Need for Speed ​​Heat , Ghost Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 8 Kasım 2019'da piyasaya sürülecek olan yeni bir yarış video oyunudur. NFS serisinin yirmi dördüncü bölümüdür. Oyun, itibarınızı artırmak, para kazanmak ve yeni özelleştirme parçalarının kilidini açmak için hem yaptırımlı hem de yasadışı yarışlara katılabileceğiniz Miami merkezli kurgusal bir şehirde geçiyor. Başlık, sürülen arabaları çok ayrıntılı bir şekilde ayarlamanıza izin vererek, sürüşünüzün hem performansını hem de görünümünü, cam tonu ve egzoz sesi dahil bile değiştirmenize olanak tanır.

Hikaye

Oyunda yer alan hikaye, kurgusal bir Palm City'de geçiyor. Bu sefer daha ciddi ve temelli ve hem serinin hayranlarını hem de daha önce hiç NFS oyunu oynamamış yeni gelenleri olumlu bir şekilde şok etmeyi amaçlıyor. Sokak yarışına odaklanır ve onu çevreleyen olayları tasvir eder. Bir yan not olarak, özelleştirilebilir on iki avatardan biri olarak yarışmanın mümkün olacağından bahsetmeye değer.

Oynanış

Need for Speed ​​Heat , keşfetmek ve yarışmak için devasa bir açık dünyaya erişim sağlayan bir yarış atari oyunudur. Oyun, güneşli Miami'den esinlenen kurgusal bir alan olan Palm City'de geçmektedir. NFS Heat, daha eğlenceli ve heyecan verici bir oyun karşılığında gerçekçiliğin bir bölümünü feda ederek hızlı ve dinamik oyuna odaklanır. Bu nedenle, yüksek hızda bile diğer nesnelerle çarpışmanın, biraz hız kaybetmek dışında önemli bir sonucu yoktur, ancak oyunun bir hasar sistemi içerdiğinden bahsetmeye değer - arabanız çok fazla hasar alırsa, daha fazla sürmez.

İki Farklı Yarış Modu - Gündüz ve Gece

NFS Heat gündüz ve gece döngüsü içermez, bunun yerine gündüz veya gece yarışmak isteyip istemediğinizi seçmenize izin verir - oyun seçiminize bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Gündüz yarış etkinlikleri, Speedhunters Showdown, onaylanmıştır ve belirlenen parkurlarda gerçekleştirilir. Sizi, daha sonra arabanız ve avatarınız için yükseltme parçaları ve özelleştirme öğeleri satın almak için harcanabilecek oyun içi para birimi ile ödüllendirecekler.

Ancak gece kendi kurallarını takip eder. Neonlar, yasadışı sokak yarışı, serbest sürüş, yüksek bahisler ve adrenalin - Palm City karanlıktan sonra gerçekten parlıyor. Gece araba kullanmak sizi itibar puanlarıyla ödüllendirir. Bunlardan yeterince toplayın ve zor kazandığınız parayı harcamak için yeni özelleştirme öğelerinin kilidini açacaksınız.

Polislerin Sıcaklığı ve Dönüşü

Polis, Need For Speed ​​serisinin açık dünyasına geri dönüyor ve günün saatine göre farklı davranıyor. Gün boyunca sizi kovalarlar ve cezalandırırlar, ancak gece düştüğünde, çok daha şiddetli ve ısrarcı hale gelecekler, en büyük tehdidiniz ve üstesinden gelmeniz gereken meydan okuma haline gelecekler. Size para cezası vermek yerine, arabanızı tamamen yok etmek anlamına gelse bile, hemen sizi her ne pahasına olursa olsun durdurmaya çalışacaklar.

Ve bu, özellikle de kanun uygulayıcılarına karşı çıkarken ve polisi daha da agresif hale getirirken istenen seviyeyi oluşturan yeni Isı teknisyeni göz önüne alındığında, isteyeceğiniz bir şey değil. Bu bir risk ve ödül tamircisidir - daha yüksek Isı seviyeleri polisten kaçmayı zorlaştırsa da, kazandığınız itibar puanlarının çarpanını da arttırırlar. Yakalanma ve tüm puanlarınızı kaybetme riskini almak veya bunları bankaya koymak için doğrudan garajınıza gitmek istiyorsanız bu size kalmış.

Mevcut Arabalar

Oyun, geri dönen Ferrari de dahil olmak üzere 30'dan fazla farklı markadan çeşitli arabaları kullanmanıza izin veriyor. Orada hem klasikleri hem de en son süper arabaları bulacaksınız. Mevcut koleksiyon, Volkswagen Golf GTI 1976 Hot Hatch, Pontiac Firebird 1977 Classic, Ford Mustang GT 2015 Muscle, Nissan 370Z Nismo 2018 Coupe gibi araçları içerir.

Araba Ayarlama ve Özelleştirme

NFS Heat'te arabanızı en ufak detaylarda ayarlayabilirsiniz . Bu, hem görünümü hem de performansı içerir - gün boyunca yarışarak kazanılan kredileri harcayın ve geceleri kazanılan bir itibarla kilidi açılmış parçaları satın alın. Arabanızın görünümünü özelleştirin, duruşunu değiştirin, harika efektler ekleyin ve egzoz sesini beğeninize göre değiştirin - bakımı gerçekten size ait hale getirin. Ek olarak, kendi benzersiz avatarınızın görünümünü de oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz.

İlk incelemeler, NFS Payback'de tanıtılan kartların ayarlanması konseptini, sürüşünüzde özel otomobil parçalarının kilidini açma, satın alma ve takma gibi daha klasik bir yaklaşım lehine bırakarak, yeni eski ayar mekaniklerini övüyor. Hiçbir ganimet kutusu ve diğer benzer kumar mekaniği, sıcak bir şekilde memnuniyetle karşılanan bir değişiklik değildi. Gözden geçirenler ayrıca, gündüz ve gecenin her ikisi de son derece farklı bir oyun deneyimi sunan iki farklı oyun moduna dikkat çekti. Daha çeşitli deneyimlerle sonuçlanır ve seride taze bir soluk görevi görür.

Ana Özellikler

Miami, Florida merkezli güneşli bir kıyı ortamı olan Palm City'nin açık dünyasına atlayın

Geri dönen Ferrari de dahil olmak üzere 33 farklı markadan 127 araba sürün

Sürüşünüzü hem performans hem de görünüm açısından istediğiniz şekilde özelleştirin

Hem gündüzleri hem de yasadışı yarışlara gece boyunca katılın


Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord