The Forest
The Forest

Bu ürün hesap ya da Launcher key olarak teslim edilmektedir. 19,99

The Forest , ilk olarak Endnight Games tarafından 2014 yılında piyasaya sürülen benzersiz bir hayatta kalma korku video oyunudur. Oyun, kısa süre sonra, pek çok platformda bulunan en iyi hayatta kalma korku simülatörlerinden biri haline geldi. PC oyun sürümü Nisan 2018'de yayınlandı ve o zamandan beri uzun vadede gelişmeye devam ediyor, hala küçük ama iddialı stüdyo tarafından geliştiriliyor ve destekleniyor.

Oynanış

Issız adada hayatta kalmak zaten yeterince zor, ancak terkedilmiş yer daha da korkunç bir meydan okumayı gizliyor. Güneş, alacakaranlıkta ağaçlıkların altına iner inmez, insana benzeyen mutantların kabilesinin sığınağınıza doğru ilerlemeye başlamasıyla, görünüşte huzurlu orman karanlık sırrını ortaya çıkarır. Avcı mı yoksa av mı olacaksın?

The Forest'ın açık dünyası neredeyse tamamen etkileşimlidir. El yapımı aletlerin çeşitliliği ile, görebileceğiniz herhangi bir ağacı veya bitkiyi kesip yeni aletler yaratabilir ve gizemli mutantların gecenin istilalarına karşı ahşap güvenli evinizi sürekli iyileştirebilirsiniz. Dövüşler yoğun ve kanlı ve düşmanlar talep ettikleri kadar korkutucudur. Mutantlar, sizi uzaktan izleyerek ve heyecan verici bir gerilim içinde tutarak ya da gruplarının akıllı taktiklerini kullanarak aniden sizi şaşırtarak düzensiz hareket ederler.

The Forest oyununda oyun modları

Oyuncu olarak, kana susamış kabilenin hikayesini ne kadar hızlı ve etkili bir şekilde çözeceğiniz ve yeni evinizi başka bir şafakta hayatta kalmak için kaçınılmaz istilaya karşı koruyacağınız konusunda büyük bir özgürlük dozuna sahipsiniz.

Tek başına hayatta kalmaya çalışmanın yanı sıra, gecenin dehşetine karşı 8 oyuncuya kadar kooperatif olarak yer alabilir, bu da oyuna yeni bir katman ekler ve ustalaşmayı daha da zorlaştırır.


Stüdyonun sadece ikinci oyunu olan The Forest for PC  , güçlü açık dünya oynanış özellikleri ile en iyi kalitede oyuncu deneyimi ve hikayeye dalmasıyla ünlüdür Ancak oyunda en çok övülen şey, onun doğaüstü ürkütücü atmosferi. Simülatörün, her ikisi de ormanın karanlık sırlarının yankılanan fısıltılarıyla damlayan geniş orman ve derin mağaralarla dolu ıssız adanın güzel konumunda kendinizi kaybetmek çok kolay.

Ana Özellikler

  • Tamamen etkileşimli bir açık dünyanın heyecanını yaşayın. Kesilip toplanabilecek her ağaç ve bitki ile kendinizi uçsuz bucaksız, nefes kesici canlı bir ormana bırakın. Dayanıklı bir güvenli ev inşa edin, ateşte ustalaşın ve kendinizi acımasız düşmanlara karşı savunmak için kendi araçlarınızı yapın.
  • Hayatta kalmanızı tasarlayın. Ormanda bulunan doğal malzemelerden kendi silahlarınızı ve vahşi aletler setinizi ve keşif gezileriniz sırasında toplanan birçok faydalı öğeyi yapın. Yiyecek toplayarak veya kendi tohumlarınızı ekerek açlıktan ölmeden hayatta kalın.
  • Gün içinde keşfedin ve inşa edin.  Ormandaki yeni evinizde dolaşın ve yer altı mağaraları ve göllerinden oluşan muazzam sistemi keşfedin. Barınağınızı sabit bir kaleye dönüştürün veya ada hakkında bilgi edinmek için risk alın ve mümkün olduğunca çok sayıda hayatta kalma aracı etrafında toplayın.
  • Geceleri savaşın veya saklanın. Düşmanlardan kaçmak için gizliliğinizi kullanın veya ahlaki standartlara ve inanç sistemine sahip insan benzeri mutantlarla yoğun bir kanlı kavgaya girin. Bir geceliğine sığınarak kaotik baskınlara direnin veya tuzaklar ve koruyucu yapılar kullanarak çarpıcı şekilde organize edilmiş savaşlar düzenleyin.
  • Hayatta kalma korku deneyiminizi benzersiz kılın.  Tek başınıza veya kooperatif çok oyunculu oyun modunda 8 arkadaşınızla oynayın. Adanın kıyılarına küçük bir kulübe mi yoksa büyük bir sur mu inşa edeceğinize ve güvenli evinizi bulunan kupalarla nasıl dekore edeceğinize siz karar verirsiniz. Taktiklerinizi seçin: Bir sığınağa sığın veya cesaretiniz varsa doğrudan mutantları keşfedin ve baskın yapın. Nasıl hayatta kalacağınız konusunda kendinizi özgür hissedin.


Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord