Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Tom Clancy's Rainbow Six Siege

* UPLAY oyun hesabıdır.

* Postaya erişimi yoktur.

* Hesapta başka oyunlar da olabilir, bunlar hediye olarak verilir. Extra ücreti yoktur.

* Bu ürün PlayKey platformunda oynamaya uygun değil!


1) UPLAY programını indirin ve kurun https://uplay.ubi.com/

2) UPLAY istemcisinde oturum açın.

3) Oyunu indirin.14,99
50,00

Rainbow Six Siege'de cihazları yok etme ve kullanma sanatında ustalaşabilirsin. Oyuncular kısa mesafelerde ve açık alanda yoğun savaşlarla bir birleriyle karşılaşacaklardır. Tom Clancy's Rainbow Six serisinin bir sonraki bölümü ateşli silahlı çatışmaları, beceriyi ve deneyimi, taktiksel planlamayı ve rekabetçi yönü bir sonraki seviyeye taşır.

Yıkım, Rainbow Six Siege oyununun merkezindedir.
Savunma stratejisiyle ilgili olarak, oyun neredeyse sınırsız olanaklar sunar: duvarları ve zeminleri güçlendirmek için her türlü araç, büyüme kalkanları, dikenli teller ve çok daha fazlası operatörler için mevcuttur.
Saldıran taraf, keşif robotları, delici yükler ve saldırıda kullanılan diğer araçlar yardımıyla düşmanın konumunu ele geçirebilecek.

Dünyanın dört bir yanından deneyimli özel kuvvetler ajanlarından oluşan bir ekip oluşturun. Düşmanınızı takip etmek için en son teknolojiyi kullanın. Yeni atış pozisyonları oluşturmak için duvarları yıkın. Zemine ve tavana delikler açın ve bunları yeni giriş noktaları olarak kullanın. Çevreyi değiştirmek, düşmanı tespit etmek, onu alt etmek ve tehdidi ortadan kaldırmak için donanımınızda bulunan silahları ve cihazları kullanın.

Rainbow Six Siege ilerledikçe yeni taktikler ve stratejiler öğrenin. Yeni operatörler, silahlar ve cihazlarla savaşın kurallarını değiştirin. Arkadaşlarınızla takım kurun, yeni haritaları keşfedin - en deneyimli ve tehlikeli ajanlar olun.

Dereceli oyunlarda dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaşın. Güçlü bir takım oluşturun ve haftalık turnuvalarda topluluğa katılın veya Rainbow Six Pro League yarışmasında en iyilerin en iyilerini takip edin.

Sistem Gereksinimleri
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit sürümler gereklidir)
Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
6 GB Ram
NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870 (1GB VRAM ile DirectX-11 uyumlu)
61 GB Boş Alan

Yorumlar
Değerlendirme :
0 puan (0 kişi)

Yorum Yap

Lütfen bekleyiniz...
Discord